آیا محصولات افزایش اندازه آلت تناسلی مطمئن هستند ؟
احتمالا با تبلیغات قرص ها ، کرم ها ، پمادها ، مکمل ها ، تمرینات کششی یا جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی آشنا هستید . حتی بعضی فروشندگان گارانتی بازگشت وجه ارائه می دهند . متاسفانه این درمان ها در بهترین حالت بی تاثیر هستند . از آنجایی که این وسایل معمولا غیر قانونی فروخته می شوند ، از نظر پزشکی اثبات نشده اند و ممکن است برای سلامتی شما مضر باشند .

 

بعضی ابزارهایی که برای آلت تناسلی طراحی شده اند ، به اشتباه تبلیغ می شوند . اگر چه پمپ های آلت تناسلی می توانند به اختلال نعوظ کمک کنند ، اما باعث افزایش اندازه آلت تناسلی نخواهند شد . هم چنین تمرین خاصی برای بزرگ کردن دائمی آلت تناسلی وجود ندارد .

 


می توان اندازه آلت تناسلی را با عمل جراحی افزایش داد ، اما خطر عوارض جانبی وجود دارد و بر اساس تحقیقات انجام شده در سال 2006 تنها 35 درصد از مردانی که این عمل را انجام داده اند از نتیجه راضی بوده اند .آیا قرص های بزرگ کردن آلت تناسلی عمل می کنند ؟
تحقیقات پزشکی قانونی وجود ندارد که ادعاهای سازندگان قرص های افزایش اندازه آلت تناسلی را تایید کند . به یاد داشته باشید بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه یک صنعت بزرگ و پول ساز است که باعث افزایش ناامنی برای سلامتی مردان می شود . قرص ها ، کرم ها و تجهیزات افزایش اندازه آلت تناسلی عمل نمی کنند .اگر یک درمان موثر وجود داشت ، به جای داروخانه های غیرقانونی اینترنتی ، از طریق همه داروخانه ها قابل دسترسی بود . از خرید داروهای بدون مجوز و احتمالا خطرناک خودداری کنید . آنها احتمالا به شما آسیب خواهند زد .
انواع عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی
 آیا عمل جراحی موثر است ؟
جراحی های مختلفی وجود دارد : جراحی طول آلت تناسلی ، جراحی ضخامت آلت تناسلی و چربی کشی (لیپوساکشن) هیچ کدام از روش های جراحی برای رسیدن به نتیجه دلخواه ، تضمین شده نیست .